טיפים לבניית דקים

בניית דקים 
בעשור האחרון בניית דקים בחצר נהייתה מאוד פופולרית .
דק יתן לנו מראה  קלאסי בחצר ועם בחירה נכונה של צבע העץ תוכלו להתאימו לבית עצמו , אבל היתרון הגדול ביותר הוא קבלת פטור מ : חרקים , מזיקים , גיזום , כיסוח הדשא , או ניקוי החצר ובמקום כל זה נוכל לקבל שטח נקי שאינו מתלכלך ביתר קלות ונותן לנו חופש מעבודה קשה שחוזרת על עצמה מידי חודש , בנוסף נחסוך המון כסף על מי השקיה וגנן . 
כולם יודעים שבית עם דק בגינה הוא הרבה יותר מרשים ויפה . 

טיפים חשובים  לבניית דק 

  1. סוג העץ  - בחרו בגוון עץ שמתאים לסביבה הכללית , בחנו את מראה הבית , מראה הגדרות  וכל התכונות הנוספות  
  2. כיוון הנחת הדק -  ישנם כמה כיוונים שיתנו לנו מראה מסוים , חשוב לראות דוגמאות של דקים מוכנים וכך תראו איזה כיוון הכי מעניין , הכיוון הפופולרי הוא לרוחב אך ישנם גם כיוונים אחרים , הבחירה תעשה באמצעות  התאמה למראה הכללי של הבית והחצר 
  3. גובה הדק הוא לא עיניין של מה בכך , כאשר יוצרים דקים לגינה, ישנה חשיבות לתכנון היחס בין גובה הדק לגובה הבית , הגינה והאדמה . צריך לתכנן את הגובה המתאים . עדיף שגובה הדק לא יעבור את גובה הבית כדי למנוע חדירת גשמי החורף או מים בכללי . 
  4. דק מעוצב - רבות האפשרויות לעיצוב הדק , דק מעוצב בהחלט עולה יותר מדק רגיל ואם תרצו בכך אין זו אגדה , ישנה אפשרות להתייעץ עם אדריכל נוף ואז נשלם הרבה כסף או להתקשר לבונים בעץ ואנו נחסוך לכם .סוגי עץ שונים לבניית דקים:
דק איפאה
דק אורן
דק סינטטי
דק טיק
דק קרוליינה
דק אירוקו

 
הבונים בעץ מתמחים בבניית דקים. אנו בעלי ניסיון של 10 שנים בבניית דקים 
לייעוץ , הכוונה וקבלת הצעת מחיר התקשרו 076-5401179  ונשמח לעמוד לשירותכם 

 Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון